https://www.reliable-webhosting.com/ cheap host web

Monvair здійснює міжнародні перевезення з України практично в будь-яку країну світу. Ваш вантаж буде доставлений в пункт призначення в цілісності та в максимально короткі терміни. Ми пересилаємо вантажі будь-яких розмірів і будь-якої ваги, починаючи від простої посилки й закінчуючи небезпечними вантажами. Крім того, ми надаємо експедиційні послуги для різних видів вантажів.

Досвідчена команда митних брокерів забезпечує оперативне та індивідуальне обслуговування, беручи на себе повну відповідальність за виконання найскладніших задач, пов'язаних з митним оформленням вантажів та їх перебуванням на складах під митним контролем. Оптимізація всього процесу обробки як імпортних, так і експортних вантажів суттєво скорочує витрати клієнтів.

Компанія надає повний спектр послуг з логістики, що включає адміністрування продовольчих та непродовольчих товарів, підготовку вантажів до автоперевезень, послуги складування. Під час міжнародних автоперевезень здійснюється митне оформлення вантажів, за необхідності надаються послуги зберігання на митному ліцензійному складі. Компанія здійснює організацію внутрішніх автоперевезень, а також морських та авіаперевезень.

Застереження

Інформація, розміщена на даному сайті, належить компанії Monvair. Використані ілюстрації вільні від роялті.

Забороняється будь-яке використання інформації без письмової згоди на це.

Контакти

01601, Київ
вул. Шовковична 42/44

Email: roman@monvair.com
Mobile: +38 050 469 8337